+48 533 598 008

ZAINWESTUJ W APARTAMENT W SOPOCIE

Zarabiaj nawet do 8,36%*
w skali roku!

Gotowe apartamenty! Nie czekaj, zadzwoń: +48 58 761 62 63

Dowiedz się więcej

Inwestuj bezpiecznie Zarabiaj przez lata

Sopot to doskonałe miejsce do inwestowania w nieruchomości

Według tegorocznego badania Instytutu IBRiS Sopot jest najbardziej prestiżowym miejscem na wakacyjny wypoczynek w Polsce, a ceny nieruchomości w Sopocie tylko w 2017 r. wzrosły o niemal 10%. Inwestycja Apartamenty Dolny Sopot to idealna lokalizacja dla potencjalnych najemców. Spokojne i zielone sąsiedztwo, szybka i wygodna komunikacja z centrum Sopotu i całym Trójmiastem oraz doskonała infrastruktura: szkoły, służba zdrowia, sklepy, punkty usługowe i wiele innych zwiększają zainteresowanie najemców.

Zakup apartamentu umożliwia zysk z inwestycji 3-4 razy większy niż na lokacie

Aktualne oferty lokat bankowych pozwalają jedynie równoważyć inflację. Zakup apartamentu w inwestycji Apartamenty Dolny Sopot pozwoli pomnażać środki nie tylko poprzez wynajem mieszkania, ale również długoterminowo poprzez wzrost wartości nieruchomości.

To alternatywna forma lokowania kapitału, która gwarantuje bezpieczny zysk

Kupując apartament w inwestycji Apartamenty Dolny Sopot korzystasz z doświadczenia liderów w zakresie zarządzania najmem, którzy zminimalizują ryzyko związane z wyborem najemców oraz unikną niepotrzebnych kosztów i inwestycji.

Dowiedz się więcej o ofercie!

Wypełnij formularz

Otrzymujesz urządzony apartament z pełnym wykończeniem i wyposażeniem

Inwestor ma możliwość wyboru pomiędzy wykończeniem i wyposażeniem apartamentu samodzielnie lub skorzystaniem z usług ekspertów, co spowoduje, że inwestycja będzie dla niego "samoobsługowa". Inwestor nie musi uczestniczyć w pełnym procesie, a co więcej, dzięki doświadczeniu profesjonalistów minimalizuje koszty.

Otrzymasz atrakcyjną
ofertę zarządzania
apartamentem

Nasi zaufani Partnerzy będą opiekować się Twoją inwestycją już od momentu przekazania apartamentu do wynajmu.

Zarabiasz już w pierwszym roku od zakupu nieruchomości

Inwestując w apartament w inwestycji Apartamenty Dolny Sopot, Twój kapitał będzie generował przypływy pieniężne już w pierwszym roku od zakupu. Poszukiwanie rzetelnego najemcy rozpocznie się w ostatniej fazie doposażenia lokalu, co pozwoli szybciej uzyskać pierwszy przychód z najmu.

Dowiedz się więcej o ofercie!

Wypełnij formularz

Jak to działa?

Krok 1

Wybierasz apartament i podpisujesz umowę zakupu

Krok 2

Wybierasz pakiet udogodnień: wykończenie, wyposażenie, obsługa najmu

Krok 3

Przekazujesz apartament w ręce profesjonalistów, którzy wykończą i wyposażą oraz znajdą najemcę

Krok 4

Cieszysz się zyskiem już w pierwszym roku!

Ciekawostka

Sopot to najlepsze miasto do życia wg rankingu Forbes i RynekPierwotny.pl!

Zobacz wiecej

Wypełnij formularz, abyśmy mogli przygotować ofertę dla Ciebie!

* pola obowiązkowe

„Wysyłając formularz kontaktowy udzielasz zgody na przetwarzanie zawartych w nim danych osobowych w celu odpowiedzi na Twoje zapytanie rozwiń

Dodatkowo, chcę być na bieżąco informowany o promocjach, rabatach, wydarzeniach i nowościach: oferowanych przez Tree Development Group sp. z o.o. Management sp. k. oraz spółki inwestycyjne z grupy Tree Development Group*, na podane przeze mnie dane kontaktowe

Udzielenie powyższych zgód jest dobrowolne. Pamiętaj jednak, że jej udzielenie pozwoli Ci być na bieżąco z naszą ofertą, promocjami i wydarzeniami. Pamiętaj też, że możesz z łatwością cofnąć każdą zgodę w dowolnym momencie. rozwiń

* - Realna stopa zwrotu (uwzględniająca koszty wykończenia i doposażenia mieszkania oraz promocję i prowizję Partnera po pierwszym roku współpracy) wynosi 8,36%. Stopa zwrotu jest uzależniona od takich czynników jak wysokość ceny zakupu apartamentu, elastyczność cenowa potencjalnego najemcy, przewidywana długość pustostanu oraz liczba apartamentów oferowanych w porównywalnym standardzie i lokalizacji.