+48 58 761 62 63 sopot@treedevelopment.com

MIASTO POZYTYWNYCH WRAŻEŃ

Sopot to magiczne miejsce – synonim luksusu i elegancji, aktywnego wypoczynku i beztroskich wakacji. To miasto sztuki i dobrej zabawy. Latem oferuje mieszkańcom  turystom niezliczoną ilość atrakcji oraz pozytywnych wrażeń. Poza sezonem staje się miejscem kameralnych spotkań i relaksu wśród szumu morskich fal. Niezależnie od pory roku, każdy znajdzie w Sopocie miejsce dla siebie – zarówno do zamieszkania, jak i spędzania wolnego czasu.

Zobacz okolicę

PRESTIŻ I KOMFORT MIESZKANIA

Apartamenty Dolny Sopot położone są w prestiżowej i pełnej zieleni okolicy. Atrakcyjna lokalizacja blisko centrum umożliwia korzystanie w pełni z oferty kulturalnej i rozrywkowej Sopotu. Z kolei spokój, otoczenie zieleni i bliskość plaży pozwalają cieszyć się klimatem nadmorskiego kurortu. Niedaleko znajduje się molo oraz deptak Bohaterów Monte Cassino (popularny „Monciak”), z kinem, teatrem oraz licznymi kawiarniami, restauracjami i klubami.

Obejrzyj wideo

Miłośnicy aktywnego wypoczynku na świeżym powietrzu również znajdą coś dla siebie. W pobliżu znajdują się nowoczesne obiekty sportowo-rekreacyjne, m.in. korty tenisowe i Aquapark, a także malowniczo położony Park Północny i Trójmiejski Park Krajobrazowy. To doskonałe miejsca do uprawiania sportów, pieszych i rowerowych wycieczek oraz relaksu w gronie najbliższych. Doskonała lokalizacja osiedla sprawia, że cały Sopot pozostaje „w zasięgu ręki”.

DOSKONAŁA LOKALIZACJA

Spokojne i zielone sąsiedztwo, szybka i wygodna komunikacja z centrum Sopotu oraz całym Trójmiastem, a także pełna infrastruktura handlowo-usługowa sprawiają, że jest to idealne miejsce do zamieszkania. W okolicy znajdują się szkoły, służba zdrowia oraz liczne sklepy i punkty usługowe. Wolny czas można spędzić aktywnie, korzystając z uroków okolicznych parków i lasów oraz atrakcji Sopotu.

Masz pytania? Wypełnij formularz, skontaktujemy się z Tobą w ciągu 24 godzin